حمل با کفی خودروبر, حمل خودرو در تهران, حمل خودرو های ایرانی

بهترین روش حمل خودرو های سواری

حمل خودرو با خودروبر

یبهترین روش برای حمل خودرو های سواری با خودروبر

در ابتدا این مقاله به بررسی بکسل خودرو توسط خودروی سواری دیگر میپردازیم شما با انجام این کار فشار زیادی به خودرو خود وارد می کنید ، زمانی که شما خودرویی دیگری را بکسل کرده اید و به سوی مقصد حرکت می کنید.

به غیر از خطراتی که به وسیله اینکار امکان دارد اتفاق بیافتد ممکن است آسیب جدی به هردو خودرو از لحاظ فنی وارد شود و این کار از لحاظ قانونی غیرمجاز بوده و در هنگام تصادف مقصر اصلی هستند .

پس شما برای بالا بردن ایمنی و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه از خودروبر هایی که حمل خودرو را به صورت تخصصی انجام می دهند استفاده نمایید.

حمل خودرو

موارد مهمی که معمولا در حمل ماشین که نادیده گرفته می شوند

برای انتقال خودرو روش های مختلفی وجود دارد اما استفاده درست و مناسب از انواع خودرو بر بسیار حائز اهمیت است مثلا برای خودرو هایی که جنس سپر فایبرگلاس دارند استفاده از خودروبر های یدکش توصیه نمی شود و باید از خودروبر های کفی استفاده کرد.

زیرا یدکش ها چه با بکسل یا جرثقیل به جلوبندی خودرو آسیب جدی وارد می کنندو همین طور خودرو های دودفرانسیل در صورت حمل با چرتقیل دچار آسیب دیدگی می شوند زیرا جرثقیل ها دو چرخ جلو خودرو را بلند می کنند و خودرو توسط چرخ های عقب خود حرکت می کند.

در اینصورت چون خودرو های دو دفرانسیل توسط چهار چرخ حرکت می کنند در صورت حرکت دو چرخ گیربکس خودرو قفل کرده و دچار آسیب دیدگی و خرج بالا میشوند.

بهترین روش برای حمل انواع خودرو استفاده از خودروبر های کفی است که خودرو به طور ثابت بر روی کفی خودروبر ثابت میشود .

شما برای دریافت بهترین نوع حمل خودرو مناسب برای خودرو خود نوع خودرو خود را در زمان درخواست خودروبر اعلام کنید تا خودروبر مناسب برای حمل خودرو شما به محل اعزام شود.

به غیر از اعلام نوع خودرو خود نکته مهم و اساسی دیگر اعلام نوع خرابی خودرو شما هم در نوع خودروبر حمل تاثیرگذار است .

در هر صورت مناسب ترین روش حمل خودرو به نوع خودرو شما و نوع مشکل خودرو شما بستگی دارد ولی به صورت کلی بهترین روش حمل خودرو برای تمامی خودرو ها استفاده از خودروبر کفی میباشد که خودرو بدون حرکت بر روی کفی خودروبر ثابت میشود.

حمل خودرو

تفاوت انواع خودروبر ها به نسبت نوع خودرو ها

در پاگراف قبلی راجب اینکه روش های حمل برای انواع خودرو و نوع خرابی آنها متفاوت است توضیح دادیم . منظور از یدک کش خودرو های وانت های سنگین مثل مزدا و نیسان هستند که برای خودرو های سبک استفاده میشوند .

برای حمل خودرو های نیمه سنگین و دودفرانسیل و خودرو های اتومات باید از خودروبر هایی که به صورت کفی هستند و این خودروبر ها کامیونت ها و خاور ها هستند استفاده کرد.

برای حمل ، انتقال خودرو های  سنگین باید از خودرو های قوی تر و یا حداقل هم وزن همان خودروها را به استفاده کرد . از انواع آنها ترانزیت تریلی و ده تن و کفی میباشد.

حمل خودرو با کفی

خودرو هایی که به وسیله خودروبر های کفی متحرک حمل شود به این صورت بارگیری میشوند که خودروبر به وسیله جک هایی برروی زمین ثابت شده و کفی متحرک پایین آمده و خودرو به وسیله وینچ به بالا کشیده میشود و پس از آن کفی حرکت کرده و پایین آمده و هم سطح خودروبر میشود .

پس از آن خودرو از طریق شاسی های جلو و عقب برروی کفی ثابت میشود تا کمترین آسیب به خودرو وارد شود.

بهترین روش حمل خودرو

روش حمل خودرو

در مورد های بسیاری مشاهده شده است که صاحبان خودرو ها بدون در نظر گرفتن نوع خودرو یا نوع آسیب دیدگی آن بخاطر پرداخت هزینه کمتر از خودروبر هایی استفاده کردنند که اصلا مناسب نبوده و آسیب های بیشتری به خودرو خود وارد نمودند.

شما برای استفاده از خودروبر مناسب از کارشناسان ما که در این زمینه فعالیت می کنیم بهره بگیرید ، شما همواره در هر ساعت از شبانه روز با تماس با شماره های مجموعه ما و مشاوره با کارشناسان ما میتوانید مناسب ترین خودروبر را برای خودرو خود دریافت کنید.

خودروبران 24 با تجربه ای ده ساله در زمینه حمل انواع خودرو به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما هم وطنان عزیز میباشد .
برای دریافت خدمات و مشاوره حمل خودرو با شماره های ما تماس بگیرید.
09032448890 ، 09370308615

3 دیدگاه در “بهترین روش حمل خودرو های سواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *