حمل با کفی خودروبر, حمل خودرو در تهران, حمل خودرو های ایرانی, خودروبر, خودروبر تهران, دسته‌بندی نشده

نحوه محاسبه هزینه خودروبر و یدک کش

سامانه حمل خودرو آنلاین

نحوه محاسبه هزینه خودروبر و یدک کش

باسلام و درود خدمت شما عزیزان

در این مقاله قصد داریم که به شما عزیزان نحوه محاسبه هزینه خدمات خودروبر و یدک کش ها را به شما عزیزان توضیح بدهیم.

افراد سودجو در حمل خودرو

استفاده از خدماتی مانند خدمات حمل خودرو و استفاده از خودروبر یا یدک کش جزو خدماتی نیست که شما به صورت روزمره با آن در تماس باشید و از هزینه های آن با خبر باشید.
این نوع از خدمات جزو خدماتی میباشد که به ندرت برای شخصی اتفاق می افتد و اکثر افراد از هزینه های آن بی خبر هستند و ممکن است افرادی سودجو به دلیل ناچار بودن شما هزینه های هنگفتی از شما دریافت کنند.

محاسبه هزینه حمل خودرو

حمل انواع خودرو ها به نسبت نوع خودرو ، نوع خودروبر و مسیری که طی میشود هزینه آن مشخص میشود.

نحوه محاسبه هزینه خودروبر و یدک کش

محاسبه هزینه خودروبر

انواع خودروبر ها به یدک کش ها ، کامیونت های خودروبر و تریلی های خودروبر ختم میشوند که تریلی های خودروبر جزو مواردی که مدنطر ما میباشد نیست.

اگر بخواهیم ارزان ترین روش حمل خودرو را به شما عزیزان معرفی کنیم حمل با یدک کش میباشد که این روش برای خودرو های دو دفرانسیل و دنده اتومات توصیه نمی شود.

بیشتر استفاده از این روش مخصوص خودرو های سواری سبک میباشد که چرخ های عقب خودرو دارای سنسور نیست.
اما دلیل اینکه استفاده از این نوع روش حمل مناسب خودرو های دو دفرانسیل و اتومات نمی باشد این است که در حالت یدک کش دو چرخ عقب خودرو در زمان حمل حرکت می کند و در این حالت خودرو های دو دفرانسیل چون به صورت چهار چرخ حرکت می کنند دچار آسیب جدی می کند.

اما در روش حمل توسط خودروبر ها که نسبت به روش قبلی هزینه بیشتری دارد اما مزیت های بیشتری دارد.

در این روش انواع خودرو ها در کفی این خودروبر که در عقب آن است قرار می گیرد و توسط وسایل ایمنی برروی کفی خودروبر ثابت میشود. این روش از متداول ترین روش ها میباشد که بسیار بی خطر میباشد و تمامی نمایندگی ها و نمایشگاه های فروش خودرو از آن برای حمل خودرو های خود استفاده می کنند.

روش محاسبه هزینه حمل با یدک کش و خودروبر

روش محاسبه هزینه حمل خودرو به نسبت نوع خودرو متغیر است. مثلا هزینه حمل یک خودرو شاسی بلند با یک خودرو سواری سدان متفاوت است و دلیل آن وزن خودرو و ارتفاع خودرو میباشد که حمل آن را دشواتر می کند که هزینه حمل خودرو شاسی بلند به نسبت خودرو سواری کمتر است.
کمترین هزینه حمل خودرو یدک کش ها هستند که فقط مخصوص خودرو های سواری دنده ای میباشند.
اما تمامی یدک کش ها و خودروبر ها هرساله نرخی ثابت برای ورودیه دارند و شما با پرداخت ورودیه تا 10 کیلومتر باید توسط خودرویی که حمل میشوید جابجا شوید و پس از آن به صورت کیلومتری که طی میشود مابقی هزینه محاسبه میشود.
پس هزینه حمل خودرو به نسبت نوع خودرو ، نوع خودروبر و مسافت طی شده محاسبه میشود.
کمترین هزینه ورودیه متعلق به یدک کش ها هست و بعد از آن خودروبر ها میباشند.

انواع خودروبر و هزینه های آن

اما این خودروبر ها دو نوع مختلف دارند و هزینه آن به نسبت یکدیگر فرق می کند یک نوع از این خودروبر ها خودروبر هایی هستند که خودرو شما را با یک سیم بکسل که وصل به یک وینچ میباشد با حرکت در می آورند و برروی کفی خودروبر قرار می دهند.
نوع دیگر خودروبر ، خودروبر های جرثقیل دار میباشند که مخصوص خودرو هایی میباشند که از جاده منحرف شده اند و باید با جرثقیل برروی کفی خودروبر قرار بگیرند.
این نوع از خودروبر به نسبت خودروبر دیگر هزینه بیشتری را دارد.

پس نحوه محاسبه هزینه حمل این خودرو ها به صورتی است که توضیح دادیم. امیدوار هستیم که هیچ وقت برای شما اتفاق نیافتد و همیشه استوار باشید ، اما اگر این اتفاق برای شما افتاد شما باید آگاهی به نسبت انواع خودروبر داشته باشید تا افراد سودجو از شما سو استفاده نکنند.

نحوه محاسبه هزینه حمل خودرو

محاسبه هزینه خودروبر و یدک کش

 نکاتی در مورد جرثقیل خودروبر

 کاربرد و ویژگی های آن

تمامی توضیحاتی که باید در مورد جرثقیل حمل خودرو بدانید را در این قسمت توضیح داده ایم.

شما زمانی که خودرویتان دچار مشکل میشود و نیاز به حمل خودرو تا تعمیرگاه را دارید کلمه جرثقیل خودروبر به ذهنتان میرسد ، اما شما باید بدانید که حمل انواع خودرو ها بسیار متفاوت است و در صورت استفاده خودروبر نامناسب خصارت بیشتری به خودرو خود وارد نمایید .

جرثقیل خودروبر کامیونت های 6 تن هستند که دارای یه دکل یا جرثقیل هیدرولیک و یک کفی متحرک برای بلند کردن خودرو هستند و خودرو شما را بدون هیچ حرکتی بر روی کفی خودروبر قرار میدهند.

نحوه بلند کردن و گذاشتن خودرو بر روی کفی به این صورت است که خودرو از قسمت لاستیک ها تسمه هایی نصب می کنند و به این وسیله خودرو را بلند می کنند.

این نوع از حمل خودرو بهترین روش حمل برای خودرو میباشد زیرا خودرو هیچ حرکتی نمی کند و فشاری بر روی خودرو وارد نمی شود و بدن روشن کردن موتور ماشین شما را بر روی کفی میگذراند.

هماهنطور که میدانید حرکت خودرو به صورت خاموش مخصوصا در خودرو های دنده اتوماتیک باعث بروز خصارت به خودرو میشود ، پس جرثقیل خودروبر گزینه مناسبی برای حمل انواع خودرو میباشد.

معمولا تمامی تعمیرکاران خودرو حمل خودرو با کفی یا جرثقیل خودروبر را پیشنهاد می کنند ولی بسیاری از افراد بخاطر هزینه کردن کمتر از موارد دیگر استفاده می کنند و باعث آسیب زدن به خودرو خود میشوند.

باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که این نوع از خودروبر به دلیل میکانیزه بودن هزینه بالایی نسبت به بقیه خودروبر ها دارند ولی پایداری بیشتری را دارا میباشند.
البته به غیر از حمل انواع خودرو به وسیله جرثقیل خودروبر ، حمل و بلند کردن خودرو هایی که از محدوده جاده یا خیابان خارج شدند و یا دچار سانحه شدند بسیار راحت تر است زیرا دکل هیدرولیک این خودروبر میتواند خودرو آسیب دیده را از محل هایی که خودروبر های معمولی نمی توانند بلند کنند از محل حرکت بدهند و برروی کفی خودشان قرار بدهند.

در کل شما اگر سلامت ماشین خود را دوست دارید پیشنهاد میشود که از این نوع

استفاده کنید تا آسیب کمتری به خودرو شما وارد شود.

اگر برای خودرو شما اتفاقی افتاد که نیاز به خودروبر داشتید حتما به مجموعه های معتبر زنگ بزنید تا به شما در مورد حمل خودرویتان مشاوره بدهند.
مجموعه خودروبران 24 با سابقه 10 ساله در حمل انواع خودرو با انواع خودروبر و یدک کش در سراسر تهران بزرگ آماده ارسال نزدیک ترین همکاران ما در اسرع وقت به محل شما میباشد.
مجموعه خودروبران 24 با پشتیبانی 24 ساعته در تمامی طول روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد تا شما عزیزان هیچ وقت در راه نمانید.
درتمامی روز ها و تمامی ساعات با شما هستیم.
ارائه خدمات به شما عزیزان وظیفه ای میباشد که به گردن ما میباشد و امیدوار هستیم این وظیفه را به نحو احسنت انجام دهیم.
برای دریافت خدمات و تماس با پشتیبان های خودروبران 24 با شماره تماس های ما تماس بگیرید.
شماره تماس های مجموعه خودروبران 24 : 09032448890 ، 09370308615

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *