درخواست خودروبر برای حمل و نقل سریع خودرو

 

استفاده از خدمات درخواست خودروبر و حمل انواع خودرو در چند سال اخیر به دلیل راحتی استفاده از خدمات آن افزایش یافته است.

برای استفاده از خدمات حمل خودرو شما اگر به ارسال نزدیک ترین خودروبر به محل خود را دارید، ممکن است پیدا کردن خودروبر مناسب یا مجموعه خدمات حمل و نقل خودرو برای شما چندان راحت نباشد.

 

در چنین مواردی، می توانید با مجموعه خودروبران 24 تماس بگیرید تا نزدیک ترین خودروبر به محل شما ارسال شود.

بسته به اینکه فاصله مبدا تا مقصد شما چقدر است زمان درخواست حمل خودرو شما متفاوت میباشد. فاصله زمانی حمل خودرو بین 2 ساعت تا 2 روز تا طولانی ترین مسیر میباشد.

 

حمل و نقل سریع در درخواست خودروبر خودرو چیست؟

به طور خلاصه حمل سریع خودرو انجام به موقع و سریع حمل خودرو میباشد و باید توسط خودرو هایی انجام شود که خدمات حمل سریع تری را انجام می دهند.

حمل سریع خودرو باید توسط خودروبر های کفی انجام شود که نسبت به خودرو هایی که خدمات حمل خودرو انجام می دهند سریع تر هستند.

ولی استفاده و درخواست از این نوع حمل خودرو هزینه بیشتری به نسبت بقیه مابقی حمل خودرو ها دارد.

 

درخواست خودروبر | 0903244890

 

مزایای حمل و نقل سریع در درخواست خودروبر خودرو چیست؟

باعث صرفه جویی در زمان شما می شود.

استغاده از خودروبر های کفی از آسیب دیدن خودروی شما جلوگیری می کند.

به روز بودن این نوع از خدمات حمل و ایمن بودن خودروبر ها برای حمل خودرو.

شما می توانید چندین وسیله نقلیه را با هم به مقصد خود ارسال کنید.

 

با این وجود که مزیت اصلی خدمات حمل و نقل خودرو با استفاده از خودروبر کفی این است که خودروی شما سریعتر از زمان عادی به شما تحویل داده می شود، مزایای دیگری هم دارد.

 

صرفه جویی در زمان

برای افرادی که وقت یا حوصله رانندگی با خودروی خود را ندارند با استفاده از این خدمات میتوانند خودروی خود را ارسال کنند.

شما اگر وقت زیادی برای رانندگی در جاده های بین شهری طولانی را ندارید میتوانید از این خدمات استفاده نمایید و خودتان توسط هواپیما یا قطار به سمت مقصد بروید.

 

شما هنگام استفاده از خدمات حمل خودرو میتوانید زمان رسیدن خودرو خود را مشخص کنید تا با رسیدن خودرویتان به مقصد شما در آنجا حضور داشته باشید.

 

از آسیب دیدن خودروی شما جلوگیری می کند

طی کردن مسیر های طولانی شاید شما را به استرس در مورد خودریتان بیندازد. به غیر از این مورد طی کردن مسیر طولانی میتواند قطعات خودرو شما را فرسوده نماید و خودرو شما را دچار مشکل نماید.

شما با استفاده از این خدمات میتوانید بدون پیمودن کیلومتری خودرو خود را به شهری دیگر بفرستید.

 

با استفاده از این خدمات می توانید لاستیک های خودرو خود را سالم و شیشه جلو خودرو خود را بدون حشرات مشاهده نمایید.

 

شما می توانید چندین وسیله نقلیه را در یک زمان ارسال کنید

شما با استفاده از این خدمات میتوانید چندین خودرو را با هم ارسال نمایید.

مجموعه خودروبران 24 با داشتن تعداد زیادی کادر متخصص در سراسر نقاط تهران میتواند با توجه به درخواست خودروبر شما به طور هم زمان چند خودروبر یا یدک کش را به محل اعزام نماید. برای درخواست خودروبر با ما تماس بگیرید.

 

به روز بودن این نوع از خدمات حمل و ایمن بودن خودروبر ها برای حمل خودرو

تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت میباشد و این موضوع شامل خودروبر ها هم میشود. خودروبر های بروز امروزه کامیونت های خودروبر میباشند که از امنیت بالایی برخوردار میباشند و خودرو شما را با امنیت بالا به مقصد میرسانند.

هم چنین افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند افرادی با سابقه در این زمینه هستند که خودرو شما را با سلامت به مقصد میرسانند.

 

درخواست خودروبر

درخواست خودروبر تهران

 

چگونه دردسر های حمل و نقل خودرو را در درخواست خودروبر کاهش دهیم؟

با مجموعه های با سابقه حمل و نقل خودرو تماس بگیرید و درخواست خودروبر بدهید.

برای حمل خودرو خود از قبل با مجموعه حمل هماهنگ کنید.

اطلاعات دقیق را به مجموعه خدماتی در مورد خودرو و مشکل آن ارائه بدهید.

استفاده از این خدمات ممکن است به نظر شما کاری آسان باشد اما باید بدانید که انتخاب نادرست ماشین حمل خودرو ممکن است آسیب جدی به خودرو شما وارد نماید.

شما باید خودروبر مناسب خودرو خودتان را انتخاب کنید. انتخاب ماشین حمل خودرو را بدست مجموعه های حمل و نقل بسپارید.

شما قبل از اینکه درآمدی را که با سختی به دست آورده اید را به یک مجموعه حمل خودرو بدهید، کمی تحقیق کنید و با روش حمل خودرو ها آشنا شوید، تا ماشین مناسب حمل خودرو خود را پیدا کنید.

 

برای انتخاب یک روش حمل خودرو آسان باید تعدادی از موارد را مد نطر داشته باشید. ما این موارد را برای حمل سریع و ایمن خودروی شما در ادامه بیان کرده ایم.

با مجموعه های با سابقه حمل و نقل خودرو تماس بگیرید و درخواست خودروبر بدهید.

درخواست خودروبر | 0903244890

 

پیدا کردن مجموعه با سابقه و مطمئن در این دوران کاری چندان سخت نیست. زیرا شما می توانید با یک سرچ ساده در گوگل و شبکه های اجتماعی مجموعه حمل خودرو را پیدا نموده و هم چنین نظرات بقیه را در مورد خدمات آنها ببینید.

پس حتما برای حمل خودرو خود با مجموعه معتبر و با سابقه تماس بگیرید.

 

ممکن است شما یک مجموعه حمل خودرو نامعتبر انتخاب کنید و خدمات درستی به شما ارائه نشود. حمل خودرو با استفاده از خودروبر نامناسب ممکن است آسیب جدی به خودرو شما وارد نماید.

 

برای حمل خودرو خود از قبل با مجموعه حمل هماهنگ کنید.

شما زمانی که میخواهید خودرویی را به جای دیگری انتقال بدهید و زمان ارسال آن را میدانید حتما از قبل با مجموعه حمل خودرو هماهنگ کنید.

تعداد خودروبر هایی که برای حمل خودرو مسیر های بین شهری را طی می کنند بسیار کم میباشد و اکثرا در مسیر های داخل شهری مشغول هستند. پس شما مدنطر داشته باشید که از قبل با مجموعه های حمل خودرو هماهنگ کنید.

 

اطلاعات دقیق را به مجموعه خدماتی در مورد خودرو و مشکل آن ارائه بدهید.

شخصی که که درخواست خودروبر میدهد باید دقیقا اطلاعات دقیق خودرو و سانحه به وجود آمده را به پشتیبان شرکت های حمل ارائه بدهد تا خودرو حمل مناسب را به محل شما ارسال کنند.

اطلاعات اشتباه درخواست دهنده در مورد ابعاد و وزن خودرو ممکن است منجرب آسیب دیدن خودرو شما بشود.

 

عوامل کاهش سرعت حمل و نقل خودرو

درخواست خودروبر تهران

درخواست خودروبر سریع

 

 

فاصله

محل

آب و هوا

ترافیک

فصل

 

 

 

صرف نظر از اینکه شما برای حمل سریع خودرو خودتون از خودروبر استفاده می کنید ممکن است عواملی بر ارسال خودرو شما تاثیر بگذارد و سرعت حمل خودرو شما را کاهش بدهد و این موارد مربوط به مجموعه های حمل خودرو نمی شود.

 

فاصله

مسافتی که خودروبر طی می کند بسته به مسیر برروی زمان رسیدن خودرو شما تاثیر میگذارد و هر چقدر طولانی تر باشد زمان رسیدن خودرو طولانی تر میشود.

به غیر از این موضوع طبق بارنامه که صادر می شود هر راننده پس طی کردن مسیری 9 ساعته نیاز به استراحت دارد و نمی تواند رانندگی بکند و بعد از 8 ساعت امکان رانندگی مجدد را دارد.

 

محل

قطعا پیدا کردن خودروبر در یک محل شلوغ و پر جمعیت خیلی راحت تر میباشد و اگر در محلی باشید که تردد کمتر است، یا یک محل دور افتاده باشید رسیدن یک خودروبر زمان بر و طولانی میشود.

 

آب و هوا

نوسانات آب و هوایی چیزی نیست که ما از آن با خبر باشیم، حتی پیش بینی هواشناسی هم گاهی اوقات تغییر می کند و این نوسانات مثل برف و بارون سرعت خودروبر را کاهش میدهد.

البته مواردی که باعث تاخیر در رسیدن میشود به مشتری اطلاع داده میشود.

 

ترافیک

حتی اگر شما افراد با تجربه ای را در زمینه خدمات حمل خودرو را استخدام کنید که از سریع ترین مسیرها به خوبی آگاه باشد یا از مسیریاب استفاده کند، ممکن است تصادفات، ترافیک و سایر رویدادهای غیرمنتظره در جاده یا خیابان اتفاق بیافتد.

این موارد می تواند باعث ایجاد تاخیر در تحویل خودرو شما در مقصد بشود.

 

فصل

منظور از فصل، فصول سال نیست، منظور از فصل فصولی است که در آن خرید و فروش خودرو مانند ایام قبل عید نوروز بیشتر میشود و درخواست خودروبر بیشتر میشود.

در این فصول سر مجموعه های حمل خودرو شلوغ میشود که ممکن است درخواست خودروبر شما با تاخیر ارسال شود.

 

عوامل موثر بر قیمت حمل و نقل جاده ای در درخواست خودروبر

یک مجموعه حمل و نقل خودرو قابل اعتماد می تواند به شما کمک کند تا ماشین و سایر وسایل نقلیه خود را بدون هیچ زحمتی و دردسری به شهر یا کشور جدیدی منتقل کنید. به همین دلیل است که صنعت حمل و نقل خودرو بسیار محبوب است.

با این حال، قبل از انتخاب یک مجموعه حمل و نقل خودرو، مواردی وجود دارد که باید بدانید.

در این وبلاگ به پنج عامل موثر در هزینه حمل و نقل خودرو می پردازیم.

مواردی که می تواند بر هزینه حمل و نقل ماشین شما تأثیر بگذارد

فاصله رانندگی

وزن وسیله نقلیه شما

زمانی از سال که ماشین خود را حمل می کنید

چه از یک تریلر سرپوشیده استفاده کنید

قیمت فعلی بنزین و گازوئیل

قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را بگیرید، باید هزینه حمل و نقل خودرو را بررسی کنید. زمان آن فرا رسیده است که عوامل تعیین کننده اصلی قیمت حمل و نقل را درک کنید.

بنابراین می توانید ارزان ترین راه را برای حمل و نقل وسیله نقلیه خود انتخاب کنید.

1. مسافت مبدا تا مقصد

با افزایش مسافت، هزینه حمل و نقل نیز افزایش می یابد. هزینه های سوخت، هزینه های خدمات و هزینه های نیروی کار در مجموع هزینه حمل و نقل برای مقاصد دور بیشتر لحاظ می شود.

اگر محل تحویل شما نسبتاً نزدیک باشد، به طور کلی در هزینه صرفه جویی خواهید کرد، اما ممکن است به ازای هر کیلومتر هزینه بیشتر بپردازید.

توجه به این نکته مهم است که یک راننده خودروبر باید از قوانین خاصی پیروی کند که ممکن است سفر طولانی مدت تحویل خودرو شما را به تاخیر بیندازد.

همچنین به خاطر داشته باشید که هزینه خدمات حمل خودرو از با خودروبر هرچه مقصد دورتر باشد بیشتر است.

2. وزن وسیله نقلیه شما

مجموعه های حمل و نقل خودرو در هنگام تعیین قیمت حمل خودرو مانند هر محموله دیگری، اندازه و وزن وسیله نقلیه را در نظر می گیرند. هزینه حمل و نقل وسایل نقلیه کوچک شما کمتر است.

از سوی دیگر، خودرو های شاسی بلند و خودروهای بزرگ به دلیل افزایش وزن و فضای مورد نیاز، مانند فضای سایر وسایل نقلیه، هزینه حمل و نقل را افزایش می دهند.

علاوه بر این، جابجایی خودرو های سنگین به سوخت بیشتری نیاز دارد. برای اطمینان و آرامش خاطر در هنگام حمل و نقل، باید نوع وسیله نقلیه را در نظر بگیرید.

3. زمانی از سال که ماشین خود را ارسال می کنید

زمستان و عید نوروز شلوغ ترین فصل برای بخش حمل و نقل خودرو است. چرا؟ چون خرید و فروش خودرو بیشتر است و مسافرت های بین جاده ای زیادی انجام میشود.

بهار ماه محبوبی برای تعطیلات هست. تا آن زمان، اکثر دانش آموزان در تعطیلات نوروزی هستند.

مناطق خاصی از کشور بیشتر در معرض طوفان های شدید هستند که می تواند بر حق بیمه تأثیر بگذارد.

4. از یک خودروبر سرپوشیده استفاده کنید یا نه

حمل و نقل با خودروی آزاد و حمل خودروی بسته دو روش رایج حمل و نقل در صنعت حمل و نقل خودرو هستند.

بسیار نادر است که مردم یک خودروی سرپوشیده را به جای خودروی باز انتخاب کنند، اما این بدان معنا نیست که همیشه بهترین انتخاب است.

در حمل و نقل با ماشین باز، شرکت های حمل و نقل، وسیله نقلیه شما را در یک خودروبر باز حمل می کنند. درعوض، خودروی شما با یک خودروبر حمل‌ونقل بسته همراه با سرویس تحویل خودرو منتقل می‌شود.

خودرو های پوشیده شده با روکش به محافظت از ماشین شما در برابر کثیفی، شن، کثیفی و عناصر کمک می کنند. اگر یک ماشین قدیمی یا هر وسیله نقلیه با ارزش دیگری ارسال می کنید، این بهترین گزینه است.

در شرایط خاص، هنگام حمل و نقل به یک مسیر دور در زمستان، روش تحویل بسته ممکن است بهترین گزینه باشد. اما به خاطر داشته باشید که هزینه حمل و نقل برای محموله های بسته خودرو افزایش می یابد.

5.قیمت فعلی گازوئیل و بنزین

بر کسی پوشیده نیست که قیمت بنزین و گازوئیل همیشه در نوسان است.

از آنجایی که ماشین شما احتمالاً توسط یک حامل یا روی یک خودروبر گازوئیلی یا بنزینی حمل می شود، این یک عامل مهم در تعیین هزینه حمل و نقل ماشین شما است.

اگر قصد دارید خودرویی را برای مسافت طولانی ارسال کنید، ممکن است ایده خوبی باشد که ابتدا قیمت بنزین و گازوئیل فعلی را بررسی کنید، که می تواند به شما کمک کند تا میزان هزینه حمل و نقل خودرو را تخمین بزنید.

بر این اساس، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید به رانندگی با خودرو به مقصد بروید یا خودرویتان را با خودروبر ارسال کنید.

 

درخواست خودروبر سریع

درخواست خودروبر سریع تهران و شهرستان

چرا ماشین خود را ارسال کنید؟

حمل و نقل خودرو باعث نجات خودروی شما در جاده می شود

روکش ماشین از ماشین شما در برابر آب و هوا محافظت می کند

خدمات حمل و نقل باعث صرفه جویی در کیلومتر خودرو شما می شود

اینکه چگونه وسیله نقلیه خود را از یک مکان به مکان دیگر منتقل می کنید همیشه باید دغدغه شما باشد. خدمات حمل خودرو مزایای بسیاری دارد، از صرفه جویی در هزینه تا آرامش خاطر.

1. یک ماشین حامل از ماشین شما در برابر خطرات جاده محافظت می کند.

شما می توانید هزاران کیلومتر را روی کیلومترشمار ماشین خود اضافه کنید، اما همه از این تجربه لذت نمی برند.

هر کیلومتری که سفر می کنید به دلیل ترافیک سنگین و شرایط بد آب و هوایی خطر تصادف را افزایش می دهد.

خودروها حتی در تصادفات جزئی می توانند میلیون ها تومان خسارت ببینند.

وقتی برای جابجایی ماشین خود از خدمات حمل خودرو استفاده می کنید، شما و ماشینتان ایمن تر هستید.

اگر پشت فرمان اعتماد به نفس ندارید یا شرایطی دارید که در آن نشستن طولانی پشت فرمان ناراحت کننده است، حمل و نقل با ماشین امکان پذیر است.

2. حمل و نقل خودرو از ماشین شما در برابر آب و هوا محافظت می کند

مهم نیست کجا زندگی میکنید، نیروهای طبیعت پتانسیل آسیب رساندن به وسیله نقلیه شما را دارند. اگر خودروی شما با طوفان تگرگ برخورد کرد، باید اقدامات بیشتری را برای اطمینان از ایمنی وسیله نقلیه خود در یک روز بادی یا آفتابی انجام دهید.

اینجا جایی است که یک شرکت حمل و نقل خودرو می تواند کمک کند.

وسایل حمل و نقل محصور درجه ای از حفاظت از آب و هوا را برای مسافران فراهم می کند که توجیهی رایج برای استفاده از آنها است. در حین حمل و نقل، خودروها توسط محفظه فلزی که آنها را پشتیبانی می کند از آب و هوا محافظت می شوند.

تگرگ تصادفی ارزشش را ندارد، حتی اگر خودروی شما در وضعیت خوبی باشد. هنگامی که با وسیله نقلیه سرپوشیده سفر می کنید، خودروی شما در برابر آب و هوا محافظت می شود.

3. تحویل خودرو باعث صرفه جویی در کیلومتر شمار شما می شود

شما در زمان صرفه جویی خواهید کرد زیرا ماشین شما سریعتر از آنچه خودتان می توانید رانندگی کنید حرکت می کند.

با اجتناب از هزینه های حمل و نقل مانند بنزین و سایر ملزومات، در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

از آنجایی که ماشین شما مسافت پیموده شده زیادی ندارد، می توانید در هزینه کیلومترشمار ماشین خود صرفه جویی کنید. می توانید ارزش بیشتری برای ماشین خود داشته باشید و در هزینه بیمه خود صرفه جویی کنید.

درخواست خودروبر | 0903244890