حمل با کفی خودروبر, حمل خودرو در تهران, حمل خودرو های ایرانی, خودروبر, خودروبر تهران

تفاوت نوع حمل خودرو ها به نسبت خودروبر ها 

خودرویر

تفاوت نوع حمل خودرو ها به نسبت خودروبر ها 

 

مقدمه ای برای جابجایی خودرو

یکی از پیشرفت های بشر تا به امروز ساخت خودرو بوده است و روز به روز در حال پیشرفت میباشد . از دوران قدیم خودرو ها فقط برای جابجایی انسان ها نبوده اند و در جابجایی انواع بار ها به کمک انسان ها آمده اند .

قبل از تولید و ساخت خودرو برای جابجایی بار ها از انواع حیوانات با گاری استفاده می کردنند و حمل بار به وسیله این موارد بسیار سخت و زمان بر بوده است ، اما امروزه با استفاده از خودرو های میکانیکی این موضوع امری ساده و پرسرعت شده است .

در این میان حمل خودرو هایی که خود حمل کننده بار های مختلف و مسافران بودند اتفاقی بود که پیش بینی نشده بود و پس بروز مشکل برای خودرو ها ، خودروبر ها برای جابجایی خودرو های مختلف تولید و طراحی شدند.

در ادامه به ارائه توضیحات در مورد تفاوت خودروبر ها میپردازیم . شما همواره با تماس با شماره های خودروبران 24 میتوانید در مورد انواع حمل خودرو از ما مشاوره بگیرید.

خودروبران 24 تلاش می کند که علاوه بر ارائه خدمات حمل انواع خودرو مطالبی مفید برای آگاهی شما عزیزان در اختیارتان قرار بدهد تا در هنگام درخواست خودروبر اطلاعات کافی در زمینه درخواست خود داشته باشید و تمامی جوانب و شرایط را نسبت به حمل خودرو خود بدانید.

طبیعست که اشخصاص در کسب و کار های مختلف اطلاعات در مورد نحوه کار خود در اختیار مشتریان خود قرار ندهند ، اما مجموعه خودروبران 24 با تمرکز بر ارائه خدمات صادقانه آماده مشاوره و پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان میباشد.

حمل خودرو با خودروبر کفی

حمل خودرو با کامیونت خودروبر

تفاوت در انواع حمل خودرو برای خودرو های سبک و سنگین :

1.خودروبر های مکانیزه 2. یدک کش ها

1.خودروبر های مکانیزه

بهترین نوع خودروبر تا به امروز که مزایا و ارزش بالایی برخوردار است این نوع از خودروبر میباشد ، دلیل این موضوع هم ایمنی و استواری بالای این نوع از خودروبر میباشد.

این نوع خودروبر دارای یک کفی استاندارد است که انواع خودرو ها برروی آن قرار میگیرند و توسط زنجیر به کف خودروبر ثابت میشود تا در هنگام حرکت برای خودرویی که برروی کفی خودروبر میباشد اتفاقی به وجود نیاید.

این نوع از خودروبر دارای سرعت بیشتری به نسبت مابقی خودروبر ها دارد و ایمنی بالاتری نسبت به یدکش ها دارد. طریق بارگیری این نوع خودروبر به این صورت است که کفی خودروبر به صورت اهرم های میکانیکی به سطح میرسد و خودرو توسط یک وینچ به سطح کفی میرسد و خودرو بر روی کفی ثابت میشود.

در صورت انجام این کار هیچ آسیبی به بدنه ، سپر یا گیربکس خودرو شما وارد نمی شود. نکته قابل توجه در مورد این نوع از خودروبر میباشد این است که شما برای انتخاب خودروبر مناسب برای خودرو خود باید نوع خودرو خود و مشکل آن را بیان کنید تا خودروبر مناسب خودرو شما ارسال شود.

مثلا خودرویی که از جاده منحرف شده نیاز به خودروبری دارد که دارای جرثقیل متحرک مکانیکی باشد پس اعلام نوع مشکل خودرو شما حائز اهمیت است.

اگر نیاز به درخواست خودروبر دارید توصیه میشود که از مجموعه های با تجربه در این مورد تماس بگبرید تا نیاز به پرداخت هزینه های بالایی نداشته باشید.

درخواست این نوع از خودروبر توسط مجموعه خودروبران 24 به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است.

2.یدک کش ها

در قسمت قبل توضیحات در مورد انتخاب خودروبر دادیم که شما برای انتخاب خودروبر مناسب برای خودرو خود باید نوع خودرو خود و مشکل آن را بیان کنید تا خودروبر مناسب خودرو شما ارسال شود.

در این قسمت هم در مورد یدک کش و تفاوت خودروبر ها توضیحاتی را رائه میدهیم.

شما تا به امروز یدک کش های مختلفی در سطح خیابان ها و جاده های مختلف دیده اید که اکثرا وانت نیسان های مجهز به یدک کش میباشند ، اما شاید بهتر است بدانید که این یدک کش ها برای چه خودرو هایی به کار میرود .

اولین مورد یدک کش ها یدک کش های سبکی مثل وانت نیسان ها هستند که خودرو هایی هم وزن یا کمتر از وزن خود را جابجا می کنند و استفاده از این یدک کش ها برای خودرو های که گیربکس معمولی دارند توصیه میشود زیرا استفاده از این یدک کش ها برای خودرو های گیربکس اتومات دچار آسیب دیدگی می کند .

یدک کش های بعدی یدک کش هایی هستند برای حمل خودرو های سنگین از آنها استفاده میشود و معمولا کامیون ها و کامیونت ها هستند مواردی که در سطح شهر تهران برای این نوع از یدک کش قابل مشاهده میباشد یدک کش ها اتوبوس های بی آر تی میباشد.

اما در ماشین های سنگین تر مثل تریلی قطعا نیازمند یدک کش هایی همانند خود آن خودرو برای حمل آن میباشد .

تفاوت بین یدک کش جرثقیل و چرخگیر در خودرو بر ها

در یدک کش چرگیر در انتهای ید کش یک قسمتی تهیه شده است که لاستیک های جلوی خودرو در داخل آن قرار میگیرد و خودرو توسط دو لاستیک عقب حرکت می کند ولی این مورد در یدک کش های جرثقیل متفاوت است و جرثقیل با یک بکسل تسمه ای به زیر خودرو متصل شده و خودرو را حمل میکند.

از مهم ترین معایت این نوع یدک کش این است که به خودرو هایی که سپر فایبرگلاسی دارند آسیب وارد می کند.

تخصص در حمل انواع خودرو و سرعت بالا

شاید خودرو شما در مسیر یک قرار کاری مهم دچار مشکل شود یا شما برای انجام کاری عجله دارید این اتفاق برای شما رخ بدهد ، در این مواقع مجموعه خودروبران 24 با داشتن کادری مختصص و مجرب در سراسر نقاط تهران آماده ارائه سریع ترین خدمات در نقطه نقطه تهران میباشد .
برای دریافت خدمات حمل خودرو با شماره های ما تماس بگیرید .
09032448890

6 دیدگاه در “تفاوت نوع حمل خودرو ها به نسبت خودروبر ها 

  1. Greetings! Very useful advice in this particular post! It is the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *