حمل با کفی خودروبر, حمل خودرو در تهران, حمل خودرو های ایرانی, خودروبر, خودروبر تهران, دسته‌بندی نشده

حمل خودرو ارزان

حمل خودرو ارزان

حمل خودرو ارزان

خودروبران 24

امروزه به دلیل مشکلات و دغده های روزمره تمامی انسان ها برای تمامی کار های خود برنامه ریزی می کنند .

در این برنامه ریزی روزانه اگر اتفاقی برای ماشین شما بیفتد ممکن است به دلیل نداشتن اطلاعات کافی تمام برنامه ریزی شما به هم بخورد و شما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ندانید که کدام خودروبر را برای حمل خودرو خود انتخاب کنید و هزینه هنگفتی پرداخت نمایید.

در این مقاله سعی داریم مواردی را که برای انتخاب خودروبر ارزان نیاز دارید را به شما ارائه دهیم تا خودروبر مناسب و ارزان را برای خودرو خود انتخاب کنید.

در ابتدا برای آگاهی شما از انواع حمل خودرو و خودروبر در ایران توضیح میدهیم .

خودروبر کفی

کامیونت خودروبر

انواع حمل خودرو در ایران

1.یدک کش جرثقیل
2. یدک کش چرخگیر
3. کفی خودروبر
4. جرثقیل خودروبر
5. تریلی خودروبر

1.یدک کش جرثقیل

یدک کش جرثقیل از نوع یدک کش های اولیه در حمل خودرو میباشد که نحوه حمل این یدک کش به این صورت است که خودرو آسیب دیده از ناحیه شاسی جلو با زنجیر بالا آمده و ماشین توسط دو چرخ عقبی حرکت می کند. این نوع شیوه انتقال بیشتر برای خودرو های سبک و دنده ای میباشند.

برای خودرو هایی که سپر فایبرگلاسی دارند توسیه نمی شود.
بیشترین استفاده این یدک کش برای خودرو های سبکی که از ناحیه جلو خودرو تصادف کرده اند میباشد.

2. یدک کش چرخگیر

این روش حمل از یدک کش همانند یدک کش جرثقیل میباشد اما با این تفاوت که به جای استفاده از جرثقیل و زنجیر دو لاستیک جلو ماشین برروی یک شاسی قرار میگیرد.

این شاسی که برروی آن دو جای لاستیک تعبیه شده و به پایین آمده و لاستیک های جلوی خودرو روی آن قرار میگیرد و پس از قرارگیری بالا آمده و خودرو برروی ان ثابت میشود.

این روش از روش یدک کش جرثقیل بهتر است اما مناسب خودرو هایی میباشد که چرخ های عقب آن حرکت کند و ناحیه جلو دچار مشکل نشده باشد.
بیشتر استفاده این یدک کش برای خودرو های سبک دنده ای که دچار آسیب های میکانیکی شده اند میباشد.

 

3.کفی خودروبر

یکی دیگر از روش های حمل خودرو استفاده از کامیونت هایی هستند که در قسمت عقب آنها یک قسمت قرار گرفته که به آن کفی می گویند که از این رو به نوع از خودروبر ها کفی نیز می گویند.

نحوه حمل خودرو توسط این خودروبر به صورتی است که کفی خودروبر به وسیله اهرم های میکانیکی به بالا آمده و انتهای آن به زمین میرسد.

پس از این مرحله خودرو در راستای آن قرار میگیرد و توسط وینچ که دارای یک سیم بکسل قوی میباشد به بالا کشیده میشود و بعد از آن کفی به حالت اولیه خود قرار می گیرد و برروی کفی ثابت میشود که در حرکت دچار مشکل نشود.

این روش مناسب ترین روش حمل برای انواع ماشین ها میباشد مخصوصا خودرو های دو دفرانسیل و دنده اتومات میباشد.

زیرا خودرو های دودفرانسیل چهار چرخ خودرو به صورت هماهنگ باهم حرکت می کنند و در صورت حرکت دو چرخ توسط یدک کش های دچار آسیب میشوند، خودرو های اتومات هم چون چرخ های خودرو دارای سنسور حرکتی میباشند در صورت حرکت دو چرخ عقب دچار آسیب دیدگی میشند.

اما این روش حمل برای خودرو هایی میباشد که چرخ های آن حرکت کند زیرا برای بارگیری نیاز به کمی حرکت دارند.

در کل اگر خودرو شما دچار تصادف نشده باشد و چرخ های آن حرکت کند. توسیه میشود که از این خودروبر برای حمل خودرو خود استفاده کنید تا خودرویتان دچار آسیب دیدگی نشود.

4.جرثقیل خودروبر

این روش حمل همانند روش قبلی میباشد اما با این تفاوت که یک جرثقیل میکانیکی برروی این خودروبر قرار دارد. نحوه بارگیری این خودروبر به این صورت است که خودرو از ناحیه چهار چرخ خودرو با جرثقیل بلند شده و برروی کفی خودروبر قرار می گیرد و خودرو برروی کفی ثابت میشود.
این روش حمل بیشتر برای خودرو های تصادفی که جاده خارج شدند و دسترسی به ان سخت است استفاده میشود.

5. تریلی خودروبر

این نوع حمل مخصوص چندین خودرو با هم میباشد که معمولا بین 8 تا 12ماشین در این نوع از خودروبر قرار میگیرد. از این نوع حمل معمولا شرکت های تولیدی خودرو از آن استفاده می کنند.

حمل خودرو ارزان

ترتیب قیمت های خودروبر از ارزانترین تا گرانترین :

1.یدک کش چرخگیر
2. یدک کش جرثقیل
3. کفی خودروبر
4. جرثقیل خودروبر
5. تریلی خودروبر

شما با توجه به نوع مشکل خود که در توضیحات انواع خودروبر و یدک کش ذکر کردیم میتوانید نوع خودرو بر خود را با توجه به ترتیب قیمتی آن انتخاب کنید.
اما این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب خودروبر نامناسب برای حمل خودرو ارزان به نسبت نوع خودرو و مشکل خودرو شما امری ضروری نباشد زیرا به دلیل انتخاب خودروبر نام ناسب امکان آسیب بیشتر به خودرو شما میباشد.

خودروبران 24 با ارائه خدمات حمل انواع خودرو به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.
با شماره های ما در تماس باشید . 09032448890 ، 09370308615

2 دیدگاه در “حمل خودرو ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *