حمل با کفی خودروبر, حمل خودرو در تهران, حمل خودرو های ایرانی, خودروبر, خودروبر تهران

جابجایی خودرو به شهرستان

جابجایی خودرو به شهرستان

جابجایی خودرو به شهرستان

جابجایی خودرو به شهرستان و یا شهر های دیگر به طرق مختلف انجام می شود مانند حمل خودرو به وسیله قطار که مواردی مثل این موضوع دارای دردسر و صرف زمان زیادی میباشد.

بهترین روش حمل خودرو برای خودرو های صفر کیلومتر و یا آسیب دیده حمل خودرو با استفاده از خودروبر میباشد که در زمان نسبت به روش های دیگر سریع تر است .

حمل خودرو توسط خودروبر به شهرستان به دو صورت انجام میشود :

1. با تریلی های حمل خودرو 2. با خودروبر های 6 تن کفی

1.حمل خودرو با تریلی های حمل خودرو :

این روش حمل خودرو مخصوص نمایندگی ها و کارخانه های تولید خودرو میباشد که خودرو هایی با تعداد زیاد بین 8 تا 12 خودرو در یک تریلی حمل میشوند و مناسب خودرو های شخصی نمیباشد و برای این مورد شما باید تعدادی خودرو داشته باشید و از لحاظ مالی مقرون به صرفه نمیباشد.

2. حمل خودرو با خودروبر های کفی 6 تن :

بهترین روش حمل خودرو برای شهرستان حمل خودرو با خودروبر های کفی میباشد که تنها خودرو شما را با بارنامه رسمی به تمامی نقاط حمل میکنند.

امنیت حمل خودرو

یکی از نکاتی که برای حمل خودرو به شهرستان مهم است امنیت حمل است که سپردن خودرو به خودروبر های شخصی بسیار نگران کننده میباشد . شما برای اینکه از امنیت حمل خودرو خود اطمینان داشته باشید حمل خودرو های خود را به شرکت های حمل بسپارید.

شرکت های حمل خودرو با گرفتن بارنامه معتبر و در صورت تمایل خودرو شما را بیمه حمل می کنند تا خیال شما از این بابت راحت باشد و با خیال آسوده خودرو خود را به تمامی نقاط ارسال کنید.

مجموعه خودروبران 24 مجموعه معتبر و با سابقه در زمینه حمل خودرو شما به شهرستان میباشد. خودرو خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

مزایای حمل خودرو با خودروبر به شهرستان

از مزایای حمل خودرو با خودرو بر نسبت به موارد دیگر به این صورت است که شما به طور مثال پس دریافت مجوز های لازم برای حمل خودرو توسط واگن های قطار باید خودرو خود را راه آهن شهر خود رسانده و در مقصد خودرو خود را از راه آهن دریافت کنید.

و حرکت این قطار های باری برای حمل بار بسیار کم است و شاید چند روز طول بکشد اما حمل خودرو با خودروبر بسیار سریع تر است و به محض درخواست شما در کمترین زمان خودرو بر در محل مد نظر شما حاضر میشود و پس از بارگیری به سمت مقصد حرکت می کند.

به این صورت به طور سریع خودرو شما به مقصد میرسد و نکته قابل توجه این است که خودرو شما در مقصدی که خود شما تعیین می کنید تخلیه میشود و این مورد هم جزو مزایای حمل خودرو با خودروبر میباشد.

از دیگر مزایای حمل خودرو با خودروبر جلوگیری از آسیب بیشتر به خودرو های آسیب دیده میباشد .

شما عزیزان با استفاده از خودروبر های حمل خودرو در تهران می توانید از آسیب بیشتر به خودروی خود جلوگیری کنید. به طور مثال خودروی شما دچار آسیب دیدگی از قسمت گیربکس شده است و رانندگی بین شهری می تواند آسیب بیشتری به خودرو شما وارد کند .

حمل خودرو شما به وسیله خودروبر می تواند یک مزیت باشد و از آسیب دیدن بیشتر به خودرو شما جلوگیری کند .

جابجایی خودرو های شما در تمامی شرایط به وسیله خودروبر امکان پذیر است مگر در شرایط جوی نامناسب مثل برف شدید که موجب مسدود شدن راه های ارتباطی بین شهر ها شود .

مجموعه خودروبران 24 با ارائه خدمات حمل خودرو به صورت 24 ساعته در تمامی ساعات آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد و تمامی موارد را جهت اطمینان شما عزیزان انجام میدهد که شما با خیالی آسوده خودرو خود را به تمامی نقاط ارسال کنید.

نکته مهم در مورد جابجایی خودرو به شهرستان

خودروبری که خودرو شما را حمل می کند باید دارای وسایلی مانند زنجیر چرخ باشد مناسب خودروبر باشد تا خودروی شما به صورت ثابت بر روی کفی خودروبر قرار بگیرد .

نکته مهم در حمل خودرو این است که اندازه کفی با خودرو شما مطابقت داشته باشد. شما برای حمل خودرو خود به شهرستان باید مدارک خودروی خود را به راننده بدهید ، زیرا پلیس راه از راننده خودروبر مدارک خودرو را طلب می کند که مبادا خودرو سرقتی نباشد .

این وظیفه راننده است که وقتی ماشین شما را به سمت مقصد حرکت می‌کند. از موارد دیگر مهم این این است که برداشتن خودرو از روی زمین و پیاده کردن آن وظیفه راننده خودروبر میباشد زیرا در صورت عدم توانایی شما در این مورد امکان آسیب رسیدن به خودرو شما میباشد .

برای دریافت خدمات حمل انواع خودرو با ایمنی بالا و انواع خودروبر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان و حمل خودرو شما به تمام نقاط ایران در اسرع وقت میباشد. جهت دریافت خدمات با شماره های ما در تماس باشید. 09370308615 ، 09032448890

2 دیدگاه در “جابجایی خودرو به شهرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *