حمل با کفی خودروبر, حمل خودرو در تهران, حمل خودرو های ایرانی, خودروبر, خودروبر تهران, دسته‌بندی نشده

امداد خودرو / مزایا و معایب خودروبر / حمل خودرو تهران

امداد خودرو

امداد خودرو / مزایا و معایب خودروبر / حمل خودرو تهران

خودروبران ۲۴

مهمترین مزایای استفاده از خودروبر تحویل خودرو درب منزل میباشد. به طوری که خودروی شما را از مبدا دریافت کرده و در مقصد به شما تحویل می دهد. شما هیچ انتخاب بهتری به نسبت سایر روش های حمل ندارید.حمل خودرو تهران

البته استفاده از خودروبر مناسب بستگی به موقعیت شما دارد. 

در این مقاله سعی داریم مزایا و معایب استفاده از خودروبر را برای شما توضیح بدهیم. البته استفاده از خودروبر مزایای زیادی دارد که در ادامه آنها را بیان می کنیم.

مواردی را که در این مقاله برای شما بیان می‌کنیم :

  • دلیل اصلی انتخاب خودروبر

  • هزینه‌ی استفاده از خودروبر

  • مزایا و معایب استفاده از خودرو

خودروبر کفی

حمل خودرو تهران

دلیل اصلی انتخاب خودروبر

دلیل اصلی انتخاب خودروبر آسانی این کار می‌باشد شما زمانی که تصمیم برای حمل خودروی خود به مکانی می‌کنید به راحتی می‌توانید خودروی خود را با یک تماس به محل مورد نظر خود حمل کنید.

خودروبران 24 با داشتن کادری مجرب و و متخصص در زمینه حمل و نقل خودرو با انواع خودروبرانواع خودروبر در 24 ساعت شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

استفاده از خدمات حمل انواع خودرو با خودروبران 24 بسیار کار راحتی می‌باشد.

زمانی که خودروی شما دچار مشکل می‌شود جابه‌جایی آن برای شما کاری خسته‌کننده و سخت می باشد در این موارد شما باید حمل خودروی خود را به متخصصان این کار بسپارید.

شما زمانی که با مجموعه‌ی خودروبران 24 تماس می‌گیرید و همکاران ما در سریع ترین زمان به محل شما اعزام میشوند و خودروی شما را تا مقصد مورد نظر حمل می‌کنند.

شما اگر به صورت ناگهانی و در حرکت متوجه آسیب دیدگی خودروی خود شده‌اید می‌توانید خودروی خود را با خیال راحت به همکاران ما بسپارید و بقیه‌ی روز را به انجام کارهای خود بپردازید.

یکی از چیز های مهم در دنیا زمان می‌باشد. شما زمانی که خودرو خود را می‌خواهید به شهری دیگر ارسال کنید باید خودروی خود را تا آن شهر ببرید و سپس با پای پیاده به شهر خود برگردید.

این کار وقت زیادی از شما می‌گیرد شما می‌توانید خودروی خود را به همکاران ما بسپارید خودرو شما را به شهر مورد نظر حمل کنند از این نظر در زمان شما صرفه‌جویی می‌شود.

همکاران ما خودرو شما را در مقصدی که مد نظر شما می‌باشد تحویل می‌دهند.

خودرو بران 24 | حمل خودرو تهران

حمل و نقل خودرو | خودروبر ارزان

مزایای خودروبر- صرفه‌جویی در وقت و زمان

اگر شما خودروی خود را بخواهید به شهری دیگر ارسال کنید اولین موردی که به ذهن شما می‌رسد استفاده از حمل ریلی است.

اما باید بگویم که استفاده از این مورد ممکن است چند روز زمان بر شود.

پس از آن زمانی که خودرو شما به مقصد میرسد، شما باید فردی را در مقصد داشته باشید تا خودروی شما را تحویل بگیرد.

از دیگر معایب حمل ریلی محاسبه‌ی زمان اینکه قطار شما چه زمانی به شهر مورد نظر شما می‌رسد بسیار دشوار است.

اما استفاده از خودروبر این امر را برای شما آسان نموده است زیرا خودروی شما را در مبدا از شما تحویل گرفته و پس از آن به سمت مقصد حرکت می‌کند و خودروی شما را در مقصد نهایی شما که شهری دیگر است به فرد مورد نظر شما تحویل می‌دهد.

همانطور که گفتیم استفاده از این روش در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند مثلا اگر شما در حین رانندگی خودرویتان دچار مشکل شود باید ساعت ها در خیابان یا جاده بمانید تا یک خودروبر در جاده شما را ببیند و خودروی شما را حمل کند.

اما شما با تماس با مجموعه خودروبران 24 در هر نقطه از شهر تهران می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ما نزدیک‌ترین خودروبر را برای حمل خودروی شما به محل شما ارسال نماییم.

کفی خودروبر / جمل خودرو تهران

حمل خودرو تهران

خودرو بران 24 | حمل خودرو

حمل و نقل خودرو | حمل خودرو تهران

یکی از معایب خودروبر -  هزینه‌ی بالا برای مسیر بین شهری

درسته است که استفاده از خودروبر و یا حمل خودرو توسط خودروبر به شهرستان بسیار راحت و آسان است، اما استفاده از این مورد به نسبت موارد دیگر مثل استفاده از حمل توسط قطار گران‌تر است.

اما استفاده از روش خودروبر به نسبت حمل توسط هواپیما ارزان‌تر است.

مزایای خودروبر - حمل وسایل نقلیه که استفاده از آن در جاده های بین شهری مجاز نیست.

امروزه یکسری از خودروها تولید می‌شوند که مخصوص آفرود و ماجراجویی می‌باشند و استفاده از این خودروها در جاده‌های بین شهری مجاز نمی‌باشد شما برای حمل این نوع خودروها نیاز به خودروبر دارید تا خودروی خود را به محل مورد نظر ارسال نمایید.

این امر، کاری بسیار ساده می‌باشد که توسط مجموعه خودروبران 24 به راحتی قابل انجام است.

یکی از مزایا خودروبر حمل خودروهای لوکس و قدیمی با این نوع روش حمل

بعضی از خودروها، خودروهای لوکس و قدیمی می‌باشند و از زمان‌های دور به یادگار باقی مانده اند.

نمایشگاه‌ ها برای نمایش به دیگران این خودرو هارا به مکان های مختلف می برند. این خودروها، خودروهای لوکس و با ارزشی هستند.

این خودروها به دلیل سن بالای آن‌ها و نبود قطعات آن‌ها در مسیرهای بیار نزدیک حرکت داده میشوند و برای حمل آنها به شهری دیگر نیاز به استفاده از خودروبر است.

زیرا در صورت رانندگی با این خودرو ممکن است خودرو دچار مشکل بشود و قطعات آن پیدا نشود.

چون این خودروها، خودرو های لوکس و زینتی می‌باشند در صورت ایجاد ساییدگی و یا خراش در بدنه آن از ارزش آن کاسته می شود.

در نتیجه برای حمل این نوع خودرو شما نیاز به استفاده از خودروبر داری ما توصیه می‌شود شما برای انتقال خودروی لوکس خود خودروی خود را به مجموعه‌های معتبر بسپارید خیالتان امنیت آن راحت باشد

خودرو بران 24 | حمل خودرو تهران

حمل و نقل خودرو | حمل خودرو تهران

یکی از معایب حمل خودرو - استفاده از خودرو برهای شخصی است

شما برای انتقال خودروهای خود حتما با مجموعه‌های حمل خودرو تماس حاصل نمایید زیرا استفاده از خودروبر هایی که به صورت شخصی در شهر کار می‌کنند ممکن است برای شما مشکل ساز شود.

مزایای خودروبر / حمل خودرو تهران

مزایا حمل خودرو تهران

یکی از این موارد پیشنهاد قیمت پایین و ارزان به نسبت شرکت ‌های حمل خودرو می‌باشد که شما را برای انجام این کار وسوسه می‌کند و پس از آن که خودروی شما به مقصد می‌رسد این اشخاص با حیله‌گری از شما درخواست مبلغی بیشتر می‌کنند.

اما مجموعه ‌های حمل و نقل مبدا و مقصد شما را مشخص می‌کند و مبلغ نهایی را در ابتدای سفر به شما اعلام می‌کنند و برای این کار به شما رسید و فاکتور معتبر می‌دهند.

شما برای حمل خودروی خود همیشه باید تصمیم آگاهانه بگیرید زیرا استفاده‌ی نادرست از خودروبر های شخصی ممکن است برای خودروی شما دچار آسیب دیدگی بکند و شما دچار ضرر بشوید همواره استفاده از مجموعه‌هایی که در زمینه‌های مختلف به صورت تخصصی کار می‌کنند، بسیار بهتر می‌باشد و می‌تواند از استرس شما بکاهد.

مجموعه‌ی خودروبران 24 با سابقه‌ی 10 ساله و متخصص در امر حمل و نقل خودرو می‌تواند شما را این کار یاری دهد.

حمل خودرو تهران | خودروبران 24

سوالات متداول

1.هزینه‌ی خدمات حمل خودروبر چقدر می‌باشد؟

هزینه‌ی استفاده از خدمات خودروبر به چند عامل بستگی دارد 1. مبدا و مقصد 2. نوع خودرو 3. نوع خودروربر همواره استفاده از انواع خودروبر مبلغ ورودی ثابتی دارد که هرساله توسط اتحادیه تعیین میشود و پس از طی کردن 10 کیلومتر به ازای هر کیلومتر مبلغی ثابت اضافه به مبلغ ثابت می‌شود.

  1. آیا می‌توانیم وسایل خود را در خودروی خود قرار بدهیم؟

خیر، شما هنگام تحویل خودروی خود باید تمامی وسایل و اقلام خود را از خودرو خارج کنید، زیرا در صورت مفقود شدن وسایل ‌های شما راننده‌ی خودروبر هیچ گونه مسئولیتی ندارد و وسایل داخل خودروی شما توسط شرکت بیمه،‌ بیمه نمی شوند.

  1. چه مدت طول می‌کشد تا خودروی ما به مقصد برسد ؟

مدت زمان رسیدن خودروی شما به مقصد به میزان مسیریست که خودروبر طی می‌کند ممکن است در مسیر انتقال خودروی شما اتفاقات جاده‌ای و یا ترافیک به وجود بیاید و بر مدت‌ زمان  شما اضافه شود.

مجموعه‌ی خودروبران 24 با استفاده از کادر مجرب و متخصص در حمل و نقل انواع خودرو به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد در صورت درخواست خودروبر با شماره تماس‌های ما تماس حاصل نمایید.
09032448890 ، 09370308615
شعار ما این است که امیدواریم هیچوقت در جاده یا در خیابان نمانید، اگر این اتفاق برای شما افتاد حمل خودروی خود را به متخصصان این کار بسپارید.

1 دیدگاه در “امداد خودرو / مزایا و معایب خودروبر / حمل خودرو تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *