حمل با کفی خودروبر, حمل خودرو در تهران, حمل خودرو های ایرانی, خودروبر, خودروبر تهران

نکات و نحوه حمل خودرو با کفی خودروبر

سامانه حمل خودرو آنلاین

نکات و نحوه حمل خودرو با کفی خودروبر

یکی از مواردی که با آن پیشرفت تکنولوژی را میتوان مشاهده کرد پیشرفت در صنعت خودرو میباشد که هروز در حال تغییر میباشد. دلیل اصلی استفاده از خودرو راحتی در حمل و نقل برای انسان ها میباشد و تمامی خودروسازان همواره در حال تلاش هستند که این میزان از آسایش را به حد اکثر برسانند.

از دیگر مواردی که به غیر راحتی مورد توجه خودروسازان است ایمنی خودرو ها میباشد که این مورد یکی از نکاتی است که خودروسازان با آن سنجیده میشوند و مورد مقایسه با یکدیگر قرار میگیرند.

تمامی خودرو ها دارای قطعات میکانیکی و الکتریکی هستند که انواع خودرو هارا به حرکت در می آورند و این قطعات همواره در حال فرسایش هستند و پس از فرسایش کامل دچار آسیب دیدگی شده و خودرو شما دچار خرابی میشود ، برخی از این قطعات با آسیب دیدگی مانع حرکت خودرو میشوند و خودرو شما در یک جا ثابت میماند .

برخی از خرابی ها ممکن است در طول سفر شما در مسیر های جاده ای یا در سطح شهر اتفاق بیافتد و حرکت خودرو شما متوقف شود که در این زمان شما برای رساندن خودرو خود به تعمیرگاه نیاز به یک خودروبر دارید که خودرو شما را به تعمیرگاه برساند.

از انواع خودروبر ها کفی های خودروبر هستند که بسیار مورد مناسبی برای حمل خودرو شما میباشد.

کفی خودروبر چیست؟

کفی خودروبر منطور همان کشنده پشت خودروبر میباشد که خودرو شما برروی آن قرار میگیرد و این کفی ها بر اساس نوع خودروبر به دو نوع کامیونت هایی که یک خودرو را حمل می کنند و تریلی هایی که چندین خودرو را حمل می کنند تقسیم میشوند.

کاربرد کفی خودروبر

بهترین روش حمل خودرو که از ایمنی بالاتری برخوردار است استفاده از کفی های خودروبر میباشد که معمولا تمامی خودروسازان و نمایندگی ها از آن استفاده می کنند .

موارد دیگر برای استفاده از کفی ، حمل خودرو های خراب ، تصادفی ، مسابقه ای ، لوکس و … میباشد .

با توجه به این موضوع که استفاده از کفی خودروبر بهترین روش حمل خودرو است توجه به یکسری از موارد الزامیست که در ادامه به اختصار بیان می کنیم .

نکات مورد توجه برای حمل خودرو با کفی خودروبر:

  • نکته اول _ اندازه کفی و خودرو

نکته اول بررسی اندازه کفی خودروبر با اندازه خودرو که باید حمل شود میباشد به طوری که خودرویی که حمل میشود باید به طور کامل برروی کفی خودروبر قرار بگیرید و از محدوده کفی خودروبر خارج نشود.

  • نکته دوم _ مدارک راننده خودروبر

از مواردی دیگر که باید به آن توجه کنید متخصص بودن راننده خودروبر میباشد و در خصوص این موضوع شما باید مدارکی که نشان دهنده متخصص بودن راننده و قانونی بودن فعالیت این شخص است را بررسی کنید .

  • نکته سوم _ متخصص بودن راننده کفی

قراردادن خودرو برروی کفی خودروبر امری بسیار حساس در مورد استفاده کفی خودروبر میباشد که در صورت رعایت نکردن نکاتی ممکن است خودرو از روی خودروبر واژگون بشود و آسیب جدی به خودرو که باید حمل شود وارد شود.

خودروبران 24 دارای کادری مجرب و متخصص میباشد که خیال شما را از این بابت راحت می کن.

  • نکته چهارم _ اتصال خودرو برروی کفی خودروبر

در این مرحله خودرو پس از قرار گرفتن برروی کفی باید به وسیله زنجیر و لوازم ایمنی دیگر بدنه خودرو با خودروبر چفت شود و خودرو با کفی خودروبر اتصال پیدا کند تا دچار آسیب دیدگی و حرکت خودرو برروی کفی نشود .

در زمانی که خودرو برروی کفی قرار گرفته است از بالا بودن ترمز دستی خودرو خود مطمئن شوید.

  • نکته پنجم _ رانندگی ایمن راننده خودروبر

از مواردی که کمتر به آن توجه میشود رانندگی راننده خودروبر میباشد که باید شخص راننده خودروبر پس از بارگیری خودرو با احتیاط و سرعت مجاز به سمت مقصد حرکت کند.

  • نکته ششم _ تحویل مدارک خودرو به راننده خودروبر

شما پس از بارگیری خودرو خود باید مدارک خودرو خودتان را به راننده خودروبر تحویل دهید ، زیرا در صورت درخواست پلیس برای ارائه مدارک باید مدارک خودرویی که حمل میشود ارائه شود.

در غیر اینصورت و نداشتن مدارک خودرویی که حمل میشود پلیس میتواند هر دو خودرو را متوقف و به پارکینگ بفرستد.

  • نکته هفتم _ وظیفه شخصی که خودرو خود را به خودروبر میسپارد

شما در مراحل بارگیری و تخلیه خودرو خود هیچ وظیفه برای این کار ندارید و تمامی این موارد توسط شخص راننده خودروبر انجام بشود و تماما این کار به عهده اوست.

  • نکته هشتم _ بررسی نهایی

شما پس از دریافت خودرو خود در مقصد بررسی نهایی برروی خودرو خود انجام بدهید و در صورت بروز مشکلی برگه سلامت خودرو خود را امضا نکنید .

در صورتی که خودرو شما بیمه شده باشد میتوانید برای دریافت خسارت به بیمه مراجعه کنید .

 

تمامی این مواردی که ذکر شد باید توسط خودروبر ها رعایت شود و رعایت این موارد توسط نیروی های متخصص مجموعه خودروبران 24 به دقت رعایت میشود که شما با خیال راحت خودرو خودتان را به ما بسپارید .

شما همواره با تماس با شماره های مجموعه خودروبران 24 میتوانید به صورت 24 ساعته درخواست خودروبر بکنید . برای دریافت خدمات با شماره های ما تماس بگیرید.

09032448890 ، 09370308615

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *