حمل با کفی خودروبر, حمل خودرو در تهران, حمل خودرو های ایرانی

بیمه خودرو هایی که توسط خودروبر حمل میشوند

بیمه خودروبر

بیمه خودرو های در حال حمل

شما شاید تا کنون صحنه تصادف یا سانحه ای برای خودروبر ها ندیده باشید اما اتفاق نشد ندارد و این سانحه هر چند کم اما رخ داده است.

تعداد خودرو هایی که حمل میشوند از خودروبر هایی که به صورت تک خودرو هستند شروع میشود و تا تریلی هایی که تا 12 خودرو حمل می کنند ختم میشود. اگر حاد ثه ای برای خودروبر اتفاق بیافتد منجر به آسیب رسیدن به خودرو هایی که حمل میشوند میشود و اگر خودرو های که حمل مشوند بیمه باشند تمام خسارت هارا بیمه پرداخت می کند.

خودروبران24 با سابقه 10 ساله درخشان در حمل خودرو ، تا به امروز هیچ سابقه سانحه یا واژگونی خودروی در حال حمل نداشته است. حتی با وجود این سابقه درخشان امکان پیش بینی اتفاق هایی مثل آتش سوزی، تصادف، واژگون شدن خودرو در حال نیست و خودرو در حال حمل باید توسط راننده خودروبر بیمه شود .

برای دریافت خدمات خودرو با شماره های ما در ارتباط باشید. 09032448890 ، 09370308615

در ابتدا در مورد اینکه بیمه حمل خودرو چیست توضیحی مختصر میدهیم :

بیمه نامه حمل خودرو یکی از انواع بیمه های باربری میباشد. بیمه باربری تعهدات بیمه گر با دریافت مبلغ بیمه نامه به بیمه گذار است که هزینه جبران خسارات وارده به خودرو در حال حمل را نسبت به اتفاق هایی که در بیمه نامه ذکر شده است بیمه جبران خسارت می کند.

به طور کلی بیمه حمل خودرو نوعی بیمه حمل و نقل است که به وسیله آن در صورت وقوع یا بروز حادثه در جریان حمل خودرو در زمان حمل و نقل از نقطه‌ای به نقطه دیگر خسارات احتمالی را بیمه جبران می‌کند و یا وجه معینی را می‌پردازد.

انواع بیمه خودروبر

1. بیمه باربری 2. بیمه مسئولیت

1.بیمه باربری

به طور کلی هر لحظه امکان آسیب رسیدن به انواع وسیله نقلیه میباشد که در صورت ایجاد حادثه صاحب وسیله نقلیه باید هزینه بالایی برای جبران خسارت برای خودرو خود بکند.

اما راه حلی برای این موضوع است که باید توسط هرکسی مورد توجه قرار بگیرید و آن هم بیمه کردن میباشد و در زمبنه حمل خودرو هم بیمه باربری برای این مورد ایجاد شده است و این مورد باید توسط کسانی که خودرو آنها حمل میشود رعایت شود و نسبت به بیمه کردن خودرو خود اقدام نماید .

امروزه تمام خودروسازان که خودرو های خود را به نقاط مختلف ارسال می کنند این مورد را رعایت می کنند و تمامی خودرو هایی که توسط خودروبر حمل میشوند را بیمه می کنند .

اما باید به این مورد توجه کرد میزان پرداخت خسارت بیمه گر به میزانی است که ما در بیمه نامه خود تعیین می نماییم.

از انواع بیمه‌های باربری بیمه باربری کالا های وارداتی، بیمه باربری کالا های صادراتی، بیمه باربری ترانزیت و بیمه باربری داخلی میباشد. از مهم‌ترین موارد بیمه باربری  بیمه حمل و نقل خودروها توسط خودروبرها میباشد.

2.بیمه مسئولیت

نوع دیگر بیمه خودروبر بیمه مسئولیت است که این حالت مخصوص زمانی است خودرو بیمه باربری نشده باشد. استفاده از بیمه مسئولیت به نسبت بیمه باربری کمتر است زیرا کمتر پیش می آید که شرکت‌های واردکننده خودرو، خودروهای خود را بیمه نکنند.

در این صورت اگر بیمه باربری توسط شخص یا شرکتی که خودرویشان حمل میشود انجام نشود، شخصی که صاحب خودروبر میباشد برای اینکه در صورت بروز حادثه دچار پرداخت هزینه بالایی نشود خودرو در حال حمل را بیمه مسئولیت مدنی می کند.

در حالت بیمه مسئولیت از انواع مختلفی که دارد بیمه مسئولیت مدنی مورد استفاده راننده خودروبر میباشد. بیمه مسئولیت مدنی حالت های مختلفی دارد که مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان همان موردی است که می‌توان در زمینه خودروبرها به آن اشاره کرد.

بیمه‌گر و بیمه‌گذار کیست؟

بیمه گر شرکت بیمه طرف قردادی است که خودرو را در قبال خطرات احتمالی بیمه می کند تا در زمان وقوع حادثه جبران خسارت نماید.

بیمه گذار شخصی است که با پرداخت مبلغ خودرویی که حمل میشود را برای وقوع خطرات احتمالی بیمه می کند.

نحوه صدور و مدت زمان بیمه نامه

بیمه حمل خودرو توسط شرکت های بیمه صادر میشود و مدت زمان آن بسته به مبدا و مقصد مورد نظر تغییر می کند.

عوامل تأثیرگذار در تعیین مبلغ حق بیمه

دو عامل بر روی مبلغ که به بیمه پرداخت می کنید تاثیرگذار است :
1. اولین عامل تاثیر گذار میزان ارزش خودرویی است که توسط خودروبر حمل میشود میباشد.
2. دومین عامل تاثیرگذار مبدا و مقصد و مدت زمانی است که خودرو حمل میشود.

خطراتی که تحت پوشش بیمه خودرو در حال حمل میشود

اصلی ترین خطرات خودرو در حال حمل :

  • آتش‌سوزی
  • انفجار
  • حادثه وسیله نقلیه (تصادف ، واژگون‌شدن و پرت‌شدن)

پوشش های اضافی شرکت های بیمه :

  • سرقت کلی ( خودروبر و خودرویی که حمل میشود )
  • ریزش کوه
  • برخورد خودرو با اجسام خارجی مثل برخورد با سقف تونل ها
برای دریافت خدمات خودرو با شماره های ما در ارتباط باشید. 09032448890 ، 09370308615

2 دیدگاه در “بیمه خودرو هایی که توسط خودروبر حمل میشوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *